Класирания през учебната2017-2018 година
Национални:
Национален конкурс-викторина за ученически текстове, рисунки и мултимедия, посветен на поход „По пътя на Бедреддин“
- Бюшра Али – 8 клас – ръководители: Анна Георгиева, Радка Трифонова
- Никола Сашев Тодоров – 8 клас – Анна Георгиева, Радка Трифонова
Регионални:
Коледно състезание по Информационни технологии
- Имилияна Венциславова Йорданова, 6б клас, 2 място
- Гюляй Шефкет Мехмед, 6а клас, 3 място
- Мария Данаилова Николова, 7а клас, 2 място
- Ния Бранимирова Георгиева, 8а клас, 2 място
- Никола Сашев Тодоров, 8а клас, 3 място
Областни:
II-во есенно състезание по дигитални компетентности – организатор СУ „Христо Ботев“
- 9-10 клас
- Константин Деянов Дочев, 10а клас, 1 място
- Николай Миленов Маринов, 9а клас, 2 място
- Богомил Димитров Маргаритов, 3 място
- 8-7 клас
- Ния Бранимирова Георгиева, 8а клас, 2 място
- Елвин Еркин Каранасуф, 7а клас, 3 място
- 5-6 клас
- Имилияна Венциславова Йорданова, 6б клас, 2 място
Общински:
Коледен конкурс , организиран от в. „Напредък“ и фирма „ЕМ ЕЛ ПИ ЕС“
- Виктория Ганева, 5а клас, 3 място
Общински конкурс „Аз не съм за продан“ онганизиран от СУ „Христо Ботев“ и МКБППМН към Община Тутракан
- Ростислав Миленов Митев 9а, 1 място
Училищни:
Общински кръг – Олимпиада по информационни технологии
N | Име на проект | Автор 1 Име, презиме, фамилия | Клас | Автор 2 Име, презиме, фамилия | Клас | Учител | Точки |
1 | Помощник по английски | Никола Сашев Тодоров | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг | ||
2 | Здравословен начин на живот | Ния Бранимирова Георгиева | VIII | Ивелина Йорданова Йорданова | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |
3 | Бъдещето е в технологиите | Елвин Еркин Каранасуф | VIII | Трифон Миленов Маринов | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |
Класирания през учебната2016-2017 година
Национални:
Национален есенен турнир по Информационни технологии „Джон Атанасов“ град София
- Ния Бранимирова Георгиева, 7б клас, 2 място
- Никола Сашев Тодоров, 7а клас, 2 място
Двадесет и четвърти Национален ученически конкурс под наслов “Априлското въстание”
- Никола Сашев Тодоров, 7а клас, 3 място, р-ли Анна Георгиева, Радка Трифонова
- Константин Деянов Дочев, 9а клас, специална награда, р-ли Анна Георгиева, Радка Трифонова
Национален кръг на „ИТ Знайко“
21-23 април 2017 Пампорово, Голям финал
- Радослав Ивелинов Русев, 8а клас, 2 място
- Ростислав Миленов Митев, 8а клас, 2 място
12-14 май 2017 Рибарица, Малък финал
- Имилияна Венциславова Йорданова, 5б клас, 2 място
- Трифон Миленов Маринов, 7а клас, 3 място
Национален ученически конкурс „Не се гаси туй, що не гасне“ 2016-2017
- Християна Йорданова Йорданова, 10а клас, 2 място
Национален исторически конкурс „България и Първата световна война. Места на памет“, Добрич юни 2017
- Константин Деянов Дочев – презентация 9 клас, 1 място
Регионални:
XII-то Коледно състезание по Информационни технологии
- Ростислав Миленов Митев, 8а клас, 2 място
- Петко Петков Славов, 7б клас, 3 място
- Трифон Миленов Маринов, 7а клас, 4 място
- Елвин Еркин Каранасуф, 7а клас, 6 място
Регионално състезание за изработка проект на значка (за 5-8 клас) и електронен банер (9-12 клас). Краен срок 2 февруари 2017 г.
Християна Йорданова Йорданова 10а клас, 1 място
XIII-то Великденско състезание по Информационни технологии, 1 април 2017 град Русе
- Ростислав Миленов Митев, 8а клас, 1 място
- Радослав Ивелинов Русев, 8а клас, 2 място
- Марсел Морис Озер , 8а клас, 3 място
- Ния Бранимирова Георгиева, 7б клас, 3 място
- Лора Диянова Терзийска, 5б клас 1 място
Областни:
I-во есенно състезание по дигитални компетентности – организатор СУ „Христо Ботев“
- Никола Сашев Тодоров, 7а клас, 1 място
- Мария Николова Николова, 6а клас, 2 място
- Елвин Еркин Каранасуф, 7а клас, 2 място
- Емилиян Светлозаров Йорданов, 7б клас, 3 място
- Константин Деянов Дочев, 9а клас, 3 място
II-ро Пролетно състезание по Информационни технологии – организирано от ПМГ Силистра
Гюляй Шефкет Мехмед 5 клас – 1 място
Никола Сашев Тодоров 7 клас – 2 място
Ния Бранимирова Георгиева 7 клас – 3 място
Елвин Еркин Каранасуф 7 клас – 4 място
Радостин Кристиянов Янков 5 клас – 5 място
Марсел Морис Озер 8 клас – 5 място
Общински:
Коледен конкурс „Коледа – без войни и терор“, организиран от в. „Напредък“ и фирма „ЕМ ЕЛ ПИ ЕС“
- Никола Сашев Тодоров, 7а клас, 2 място
- Николай Миленов Филипов, 8а клас, 3 място
- Константин Деянов Дочев, 9а клас, 3 място
Училищни:
Общински кръг – Олимпиада по информационни технологии
N | Име на проект | Автор 1 Име, презиме, фамилия | Клас | Автор 2 Име, презиме, фамилия | Клас | Учител | Точки |
1 | На пътешествие в Египет | Радослав Ивелинов Русев | VIII | Ростислав Миленов Митев | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |
2 | Екскурзия в Азия | Николай Миленов Филипов | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг | ||
3 | Големите битки на България | Никола Сашев Тодоров | VII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг | ||
4 | Календарът през времето | Елвин Еркин Каранасуф | VII | Трифон Миленов Маринов | VII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |
5 | Историята на древен Египет | Петко Петков Славов | VII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг | ||
6 | Wales | Ния Бранимирова Георгиева | VII | Ивелина Йорданова Йорданова | VII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |
7 | Вътре в тялото | Филип Валентинов Калчев | VIII | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг | ||
8 | Изобретения, променили живота ни | Константин Деянов Дочев | IХ | Християна Йорданова Йорданова | Х | Анна Георгиева | допуснати до Областен кръг |