Състезание на Сдружението на българските начални учители

Гордеем се с нашите финалисти от състезанията на Сдружение на български начални учители – второкласниците Мария Троскова и Симеон Цвятков! С много труд, постоянство и любов към знанието те доказаха своите умения и заслужено спечелиха златни медали. Тези усмивки са награда за положените усилия и вдъхновение за всички, които вярват, че успехът идва с упоритост и стремеж към развитие.

Поздравления за отличното представяне!

Публикувано в Без категория. Постоянна връзка.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.